Komunikāciju darbnīcas idejas autors, dibinātājs un vadītājs. Pieredze pārdošanā – 21 gads, semināru / treniņu izstrādē un vadībā – 14 gadi.

Ar zināšanām vien nepietiek, tās ir jāliek lietā. Ar vēlēšanos vien nepietiek – ir jādara!

– J.V. Gēte

1994. gadā sācis pārdevēja karjeru kā reklāmas konsultants SIA Latvijas tālrunis, no 1998. gada pārdevēju grupas vadītājs un pārdošanas apmācību vadītājs. No 2001. līdz 2004. gadam – līdzīpašnieks, pārdošanas vadītājs un treneris apmācību uzņēmumā SIA Lauvas mārketings.

2004. gadā Kaspars nodibina un turpmāk arī vada uzņēmumu SIA Komunikāciju darbnīca. Izstrādā un vada apmācību programmas, izmantojot vienu no efektīvākajiem un rezultatīvākajiem treniņu veidiem – audio un video treniņus!

  • Iegūts profesionālā maģistra grāds uzņēmumu un iestāžu vadībā Norvēģijas – Latvijas profesionālā biznesa vadības maģistra (MBA) studiju programmā “Inovācijas un uzņēmējdarbība” (Starptautisks Norvēģijas – Latvijas kopprojekts, sadarbojoties RTU un Buskerudas koledžai)
  • Matemātikas bakalaurs, Liepājas Pedagoģiskajā augstskola
  • Pārstāv Latviju starptautiskā projektā “Developing and enhancing leadership skills for young managers in time of crisis” (2013./2014.)
  • Konsultāciju un apmācību jomā sadarbojas ar apmācību uzņēmumu “AAC Global”