Šeit – pasūtījumiem, informācijai/konsultācijām.

Ir pagājušas tikai 3 nedēļas, kopš mēs pieņēmām lēmumu distancēties no apkārtējiem, paliekot mājās: elektroniski sazinoties ar visiem ārpus mājas, reizi vai pāris reizes nedēļā aizbraucot līdz veikalam pārtikas iegādei, lai maksimāli izslēgtu iespēju inficēties ar Covid19, tomēr liekas, ka pagājusi jau vesela mūžība…

 Pa šo laiku Komunikāciju darbnīcas pamata bizness – apmācības – ir apstājies, līdzīgi kā daudzi citi biznesi. Savukārt, Covid19 jau sācis izplatīties nekontrolēti – mēs nezinām, kurš ir un kurš nav potenciālais vīrusa nēsātājs.

Lai pēc iespējas ātrāk atkal atsāktos normāls darba ritms, ir ļoti svarīgi maksimāli pasargāt sevi un apkārtējos no vīrusa izplatības. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā to paveikt, ir lietot aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļus, jo praktiski ikvienam no mums kādā brīdī ir jādodas ārpus mājas, un risks saslimt ir pietiekoši liels.

Tieši tādēļ esam aktīvi iesaistījušies aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļu izplatīšanā, lietojam tos paši un mudinām šos līdzekļus izmantot radus, draugus, kaimiņus, jo tikai visiem kopā mums izdosies uzveikt vīrusu.

Aicinām visus Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem un aktīvi iesaistīties Covid 19 infekcijas izplatības ierobežošanā!